Blog

Hattrickem Masona Marchmenta zvedá Dallas Stars výhru 8:1 nad Chicago Blackhawks

Naposledy vyhráli Dallas Stars působivé vítězství 8:1 nad Chicagem Blackhawks v akci NHL. Těžištěm utkání se stal Mason Marchment v Dallas Stars dresy 27letého Dallasu Stars, který předvedl vynikající výkon, zkompletoval hattrick a přidal asistenci.

Ve 14:29 třetí čtvrtiny skóroval zblízka Mason Marchment a zvýšil skóre na 7-1. V závěru utkání v čase 18:56 třetí čtvrtiny se otočil a znovu vystřelil, míč se odrazil na brusli soupeře Jareda Tinordiho a završil tak svůj hattrick.

Mason Marchment po hře řekl, že ačkoli to nebylo tak, jak původně očekával, někdy je potřeba štěstí. Přihrál cílový bod Esovi Lindellovi, ale míč se odrazil do soupeřových kopaček.

Kromě Masona Marchmenta přispěli gólem a asistencí i Tyler Seguin a Sam Steel. Miro Heiskanen, Nils Lundkvist, Jason Robertson a Matt Duchene také zaznamenali po dvou asistencích. Skvěle se předvedl i brankář Scott Wedgewood, který zachránil 23 střel soupeřů. hokejový dres levné

Dallas Stars si v poslední době vedli dobře, s bilancí 7 výher, 1 prohry a 1 remízy v posledních devíti zápasech. Jsou známí svou efektivní schopností skórovat a mohou skórovat z více front. V této hře hrála důležitou roli čtvrtá lajna týmu a určovala rytmus hry. Hlavní trenér řekl, že tak silný výkon byl velmi uspokojivý a zdálo se, že všichni v týmu se z propadu setřásli.

Chicago Blackhawks nedokázali najít rytmus a bojovnost hry. Po celý zápas se jim nepodařilo zastavit ofenzivní trend soupeře a téměř každá chyba se proměnila v gól soupeře. Týmový útočník Anthony Beauvillier řekl, že takový výsledek hry je nepřijatelný, i když někdy zápas prohrajete, pokud cítíte pozitivní energii, je to stále přijatelné.